av
Ok Atma oyna
Hit: 569
Ok Atma
Oyunda ok ustası olan kahramanımıza, düşmanlarına karşı savaşında yardımcı oluyoruz. Düşmanlarımızı yok ederek ilerliyor ve bölümleri geçiyoruz.

Motocross  oyna
Hit: 5431
Motocross
Motocross yarışı oyununda zamana karşı veya rakiplere karşı yarışmayı seçerek oyuna başlıyoruz. Yarışta etapları geçerek paralar toplamaya ve motorumuzu güçlendirmeye çalışıyoruz

Kutsal Kahramanlar oyna
Hit: 1815
Kutsal Kahramanlar
Oyunda savaşçı kahramanlar düşmanlardan kutsal emanetleri korumaya çalışıyor. Bunun için onlara savaşlarında savaş planlarını seçmelerinde yardımcı oluyoruz.

Dinazorlar Yarışı oyna
Hit: 1869
Dinazorlar Yarışı
Dinazorlar çağına geri dönüyor ve onların yarışlarına şahitlik ediyoruz. Oyunda yarıştığımız dinazor ile bölümleri geçip, paralar topluyor ve arabamızı güçlendiriyoruz.

Temple Run oyna
Hit: 1667
Temple Run
Oyunda piramitten çaldığımız değerli eşyalar ile mumyalardan kaçıyoruz. Piramittin dar koridorlarında oyuncumuzu iyi kontrol etmemiz gerekiyor. Engelleri aşmasına yardım etmeliyiz.

Flappy Bird oyna
Hit: 755
Flappy Bird
Oyunda karşımıza çıkan yeşil boruların arasında geçerek ilerlemeye çalışıyoruz. Borulara çarpmadan ilerlememiz ve bölümleri geçmemiz gerekiyor.

Candy Crush oyna
Hit: 3440
Candy Crush
Candy Crush oyununda aynı tipte şekerleri yanyana getirerek yok etmeye çalışıyorsunuz. Şekerleri topladıkça puan kazanıyor ve bir sonraki bölüme geçiyorsunuz.

Dünyanın En Zor Oyunu oyna
Hit: 531
Dünyanın En Zor Oyunu
Dünyanın En Zor oyunu 3. versiyonu ile karşınızda. Oyunda hareket eden yuvarlaklara çarpmadan küp şeklindeki objeyi new game ye ulaştırmaya çalışıyoruz.

Kraliçeyi Kurtarma oyna
Hit: 4347
Kraliçeyi Kurtarma
Oyunda kraliçeyi kötü yaratıkların elinden kurtarmaya çalışıyoruz. Kötü yaratıkları teker teker öldürüp, kraliçeyi bulmamız gerekiyor. Kazandığımız puanlar ile oyun sonlarında güçlerimizi arttırabiliriz.

Patates Yakalama oyna
Hit: 3168
Patates Yakalama
Tarlada pişirilmek için yetiştirilen patatesler kaçmaya çalışmaktalar. Bizde kaçan patatesleri yakalamaya çalışıyoruz. Her yakaladığımız patatesler için puan kazanıyor ve o puanlarla kendimize malzeme satın alabiliyoruz.

Kek Yapma oyna
Hit: 643
Kek Yapma
Oyunda mutfakların güzel aşcısı Sara ile maymun şeklinde bir kek yapmaya çalışıyoruz. Bunun için oyun yönergelerini takip edip, doğru malzemeleri seçmemiz gerekiyor.

Denge Zeka oyna
Hit: 629
Denge Zeka
Oyunda birbiriden farklı şekillerle ile üst üstte durmaya çalışan şekilleri dengede tutmaya çalışıyoruz.

Köyümüzün Kahramanı oyna
Hit: 698
Köyümüzün Kahramanı
Oyunda köyümüzü basan yaratıkları, köyümüzden kovmaya çalışıyoruz. Kahramanımız atı ile bu yaratıkları kovalarken ona yardım etmeliyiz.

Pepe Kutup Macerası oyna
Hit: 996
Pepe Kutup Macerası
Oyunda hepimizin kahramanı Pepe ile kutupta bir maceraya atılıyoruz. Pepeyi bu zorlu macerada yalnız bırakmayın ve ona tüm gücünüzle yardımcı olun.

Usta Şovalye oyna
Hit: 575
Usta Şovalye
Usta Şovalye oyununda düşmanlarımızı kılıcımızla öldürmeye çalışıyoruz. Düşmanlardan düşen paraları toplayarak kendimize yeni savaş aletleri satın alabiliriz.

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20Anahtarlar: av oyun, av, oyunlari, av bedava oyun , av oyunlari, av oyunu, av oyun, av oyunlari, av oyna, av beles; oyun, av indir, av yukle, av yükle, av download, av dovnload, av flas, av flas, av flash oyun, av beles oyun, av bedava oyun, av indir oyun, av oyunu, av KRALOYUN, av Kral Oyun, www av , av com, www av com, www av net, www av oyun, www.av.com, www.av.net

Oyun indir Kategorileri
© 2007 Eglensene.com