av
Domuz Fırlatma oyna
Hit: 5010
Domuz Fırlatma
Oyunda çiftlikte bulunan sevimli domuzu en uzak mesafeye fırlatmaya ve engellere takılmamasına çalışıyoruz.

Sihirli Taş oyna
Hit: 5505
Sihirli Taş
Oyunda sihirli ağacın üzerinde bulunan sihirli taşı korumaya çalışıyoruz. Ağaca saldıran düşmanları yenmemiz lazım. Oyun sonlarında kazandığımız elmaslar ile yeni silahlar alabiliriz.

Yıldız Kayakçı oyna
Hit: 3929
Yıldız Kayakçı
Oyunda en iyi kayakçı olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Bütün yeteneklerimizi sergilememiz gerekiyor.

Kedi Dişçisi oyna
Hit: 6875
Kedi Dişçisi
Oyunda dişleri ağrıyan kedilerimize yardımcı oluyoruz. Dişlerini temizliyor, muayene ediyor ve diş çekimi yapıyoruz

Engelli Gol Atma oyna
Hit: 718
Engelli Gol Atma
Oyunda kaleye doğru yuvarladığımız topun engellere takılmadan gol olabilmesi için engelleri kaldırmaya çalışıyoruz. Her bir bölüm geçtiğimizde oyun daha da zorlaşıyor

Gumball ve Darwin oyna
Hit: 735
Gumball ve Darwin
Oyunda Gumball ve Darwin`in gözleri kapalı bir şekilde birbirlerinden uzak bir mesafede bekliyorlar. Aralarındaki engelleri kaldırarak birbirlerine doğru takılmadan yürümeleri sağlamalıyız

Raze Asker oyna
Hit: 622
Raze Asker
Oyunda çok yetenekli bir asker figürü olarak savaşacaksınız. Verilen görevleri eksiksiz olarak tamamlayıp bölümleri geçmeniz gerekiyor. Oyunun nasıl oynanacağı antreman sahnelerinde gösterilmektedir.

Robottan Kaçan Ayı oyna
Hit: 834
Robottan Kaçan Ayı
Robotun eşyalarını çalan Yaramaz Ayıyı engellere takılmadan , Robottan kaçmasına yardımcı oluyoruz.

Son Şovalye oyna
Hit: 1315
Son Şovalye
Oyunda hapsedilmiş olan son şovalyeyi kilitli olduğu yerden çıkarmaya çalışıyoruz. Zorlu engelleri aşarak odaların anahtarlarını almamız gerekiyor.

Ok Atma oyna
Hit: 3928
Ok Atma
Oyunda ok ustası olan kahramanımıza, düşmanlarına karşı savaşında yardımcı oluyoruz. Düşmanlarımızı yok ederek ilerliyor ve bölümleri geçiyoruz.

Motocross  oyna
Hit: 19129
Motocross
Motocross yarışı oyununda zamana karşı veya rakiplere karşı yarışmayı seçerek oyuna başlıyoruz. Yarışta etapları geçerek paralar toplamaya ve motorumuzu güçlendirmeye çalışıyoruz

Kutsal Kahramanlar oyna
Hit: 4236
Kutsal Kahramanlar
Oyunda savaşçı kahramanlar düşmanlardan kutsal emanetleri korumaya çalışıyor. Bunun için onlara savaşlarında savaş planlarını seçmelerinde yardımcı oluyoruz.

Dinazorlar Yarışı oyna
Hit: 3009
Dinazorlar Yarışı
Dinazorlar çağına geri dönüyor ve onların yarışlarına şahitlik ediyoruz. Oyunda yarıştığımız dinazor ile bölümleri geçip, paralar topluyor ve arabamızı güçlendiriyoruz.

Temple Run oyna
Hit: 2728
Temple Run
Oyunda piramitten çaldığımız değerli eşyalar ile mumyalardan kaçıyoruz. Piramittin dar koridorlarında oyuncumuzu iyi kontrol etmemiz gerekiyor. Engelleri aşmasına yardım etmeliyiz.

Flappy Bird oyna
Hit: 1436
Flappy Bird
Oyunda karşımıza çıkan yeşil boruların arasında geçerek ilerlemeye çalışıyoruz. Borulara çarpmadan ilerlememiz ve bölümleri geçmemiz gerekiyor.

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21Anahtarlar: av oyun, av, oyunlari, av bedava oyun , av oyunlari, av oyunu, av oyun, av oyunlari, av oyna, av beles; oyun, av indir, av yukle, av yükle, av download, av dovnload, av flas, av flas, av flash oyun, av beles oyun, av bedava oyun, av indir oyun, av oyunu, av KRALOYUN, av Kral Oyun, www av , av com, www av com, www av net, www av oyun, www.av.com, www.av.net

Oyun indir Kategorileri
© 2007 Eglensene.com