polis
Trafik Polisi oyna
Hit: 640
Trafik Polisi
Oyunda araçların trafikte kaza yapmadan geçişlerini sağlamak için trafik polisi oluyoruz. Doğru şekilde trafiği kontrol ederek araçların geçiş yapmasını sağlıyoruz.

Banka Soyan Kız oyna
Hit: 1473
Banka Soyan Kız
Oyunda soygun yapan kız , polislerden kaçarak kurtulmaya çalışıyor. Polislerden kaçmak için onlara nişan alarak vurması gerekmektedir.

Suçluları Yakala oyna
Hit: 1220
Suçluları Yakala
Oyunda suçluları yakalamak için polis arabası ile şehirde suçluları takip ediyoruz. Yol bilgisayarı ile haritadan hangi konumda olduğumuzu görüyoruz.

Mafya Tetikçisi İntikam 3 oyna
Hit: 939
Mafya Tetikçisi İntikam 3
Oyunda mafya tetikçisi düşmanları teker teker yok etmeye çalışıyor. Karşımıza çıkan polislere yakalanmadan ilerlememiz gerekiyor.

Mafya Tetikçisi oyna
Hit: 1095
Mafya Tetikçisi
Mafya tetikçisi yine iş başında. Oyunda karşımıza çıkan düşmanları yok etmeliyiz bu arada peşimizde olan polislerden de kaçmalıyız.

Polisten Kaçma oyna
Hit: 7528
Polisten Kaçma
Şehrin içinde arabayla geziyorsunuz , karşınıza çıkan beyaz kutuları topluyorsunuz bu arada polisler peşinizde ve sizi yakalamaya çalışıyor.

Sanal Polis oyna
Hit: 7364
Sanal Polis
Sanal polis olarak belirtilen görevi yerine getirmek için bir binaya gidiyoruz ve ordaki suçlularla savaşıyoruz.

GTA oyna
Hit: 6528
GTA
Ünlü Oyun Grand Theft Auto nun flash versiyonu. Büyük soyguncuları taşıyan aracı kullanıyorsunuz kırmızı oku takip ederek soygun yapılacak evleri bulun takım arkadaşlarınız soygunu gerçekleştirinceye kadar bina önünde bekleyin ve arkadaşlarınızı aldıktan sonra hızla uzaklaşın, polis arabaları ve helikopterleri peşinizde.

Polis oyna
Hit: 8926
Polis
Yeni Bir Dekor Oyunu Daha Sizlerle.. Bu Oyunumuzda Sehir Düzenliyoruz..

Süperman Metro Polis oyna
Hit: 9918
Süperman Metro Polis
Oyunda Superman olarak metropolisi kurtaracaksınız. Binanın üzerinden düşen enkazı düşmeden yakalamalı ve YUKARI OK tuşu ile hareket ettirmelisiniz. Yavaşlatarak zemine kadar indirmelisiniz.

Sayfa : 1Anahtarlar: polis oyun, polis, oyunlari, polis bedava oyun , polis oyunlari, polis oyunu, polis oyun, polis oyunlari, polis oyna, polis beles; oyun, polis indir, polis yukle, polis yükle, polis download, polis dovnload, polis flas, polis flas, polis flash oyun, polis beles oyun, polis bedava oyun, polis indir oyun, polis oyunu, polis KRALOYUN, polis Kral Oyun, www polis , polis com, www polis com, www polis net, www polis oyun, www.polis.com, www.polis.net

Oyun indir Kategorileri
© 2007 Eglensene.com