sihir
Sihirli Taş oyna
Hit: 5644
Sihirli Taş
Oyunda sihirli ağacın üzerinde bulunan sihirli taşı korumaya çalışıyoruz. Ağaca saldıran düşmanları yenmemiz lazım. Oyun sonlarında kazandığımız elmaslar ile yeni silahlar alabiliriz.

Sihirli Küre oyna
Hit: 1207
Sihirli Küre
Oyunda büyücünün sorduğu soruları seçerek ve sihirli küreyi kullanarak aşkınız kim olduğunu buluyorsunuz.

Yaşlı Büyücü oyna
Hit: 851
Yaşlı Büyücü
Oyunda yaşlı büyücü korkunç yeşil devleri yok etmek için büyüler hazırlıyor, bunun için ona yardım etmemiz gerekiyor

Sihirli Süpürge oyna
Hit: 954
Sihirli Süpürge
Macera dolu ve gizemli bu oyunda, kahramanımız Emily düştüğü korkunç labirentleri olan yerden sihirli süpürgesi ile anahtarları toplayarak kurtulmaya çalışmaktadır. Oyun da tanıştığı kedi ona yardım etmektedir.

Büyü Okulu oyna
Hit: 1089
Büyü Okulu
Oyunda büyülü okulunda bulunan büyücü kız karışımlar yaparak sihirli ve eğlenceli kostümler yapıyor. Üç adet malzemeyi kazana atarak büyü yapmaya çalışıyoruz.

Sihirbaz oyna
Hit: 1234
Sihirbaz
Sihirbazın önündeki engelleri kaldırarak kapıya kadar ulaşmasını sağlıyoruz. Etrafındaki çembere tıklyarak sihirli oyuncakları kullanabiliyoruz.

Harry Potter oyna
Hit: 7616
Harry Potter
Harry Potter Oyununda Amacımız, Aynı Simgeleri Patlatmak... Yeni Bölümlere Gecerek İlerliyoruz

Sayfa : 1Anahtarlar: sihir oyun, sihir, oyunlari, sihir bedava oyun , sihir oyunlari, sihir oyunu, sihir oyun, sihir oyunlari, sihir oyna, sihir beles; oyun, sihir indir, sihir yukle, sihir yükle, sihir download, sihir dovnload, sihir flas, sihir flas, sihir flash oyun, sihir beles oyun, sihir bedava oyun, sihir indir oyun, sihir oyunu, sihir KRALOYUN, sihir Kral Oyun, www sihir , sihir com, www sihir com, www sihir net, www sihir oyun, www.sihir.com, www.sihir.net

Oyun indir Kategorileri
© 2007 Eglensene.com